CURSOS ESPORTIUS
Sala de tir ALIARC, C/ Sagitari
Alacant
Dilluns i dimecres, 19 a 21 h
CURSOS ESPORTIUS
Rocòdrom UA
Universitat d'Alacant
Dimarts i dijous, 19 a 21 h
CURSOS ESPORTIUS
Aula Didàctica (pavelló UA) i Sala de tir ALIARC, C/ Sagitari
Universitat d'Alacant
Dilluns i dimecres, 19 a 21 h
COMPETICIONS ESPORTIVES
Pavelló Pedro Ferrándiz
Alacant
18:30 h.
Pavelló Col·legi Ramiro Jover
València
20:00 h.
Camp de futbol
Universitat d'Alacant
17:00 h.
Palacio dels Esports
La Rioja (Logronyo)
18:00 h.
Pavelló Municipal de Miguelturra
Ciudad Real
19:00 h.
Pavelló CEIP Sant Ignacio
Picassent (València)
18:00 h.
COMPETICIONS ESPORTIVES
Llera Rio Turia, Tram V
València
12:00 h.
Camp de Rugbi
Universitat d'Alacant
11:00 h.
COMPETICIONS ESPORTIVES
Pavelló esportiu
Universitat d'Alacant
14:00 h.
Pavelló d'Esports
Sant Vicent del Raspeig (Alacant)
14:00 h.
Pavelló esportiu
Universitat d'Alacant
11:00 h.
Pavelló esportiu
Universitat d'Alacant
12:00 h.
Pavelló d'Esports
Sant Vicent del Raspeig (Alacant)
12:00 h.
COMPETICIONS ESPORTIVES
Lorca (Múrcia)
Pavelló Urban
Cartagena
19:00 h.
Camp Municipal Divina Pastora
Alacant
16:00 h.
Pavelló esportiu
Universitat d'Alacant
18:30 h.
Camp de Rugbi
Universitat d'Alacant
11:00 h.
Poliesportiu Quatre Carreres
València
13:45 h.
Camp de Rugbi
Universitat d'Alacant
12:15 h.
COMPETICIONS ESPORTIVES
Vall d'Uixó (Castelló)
Poliesportiu Verge del Carmen
Beteró (València)
12:45 h.
Pavelló Florida Babel
Alacant
19:00 h.
Pavelló esportiu
Universitat d'Alacant
11:30 h.
Pavelló esportiu
Universitat d'Alacant
10:00 h.
COMPETICIONS ESPORTIVES
Pavelló Municipal de la Malvarrosa
València
19:30 h.
Camp de futbol
Universitat d'Alacant
17:00 h.
Llera Ric Turia - Tram
València
14:30 h.
Camp de Rugbi
la Vila Joiosa (Alacant)
17:00 h.
Ciutat Esportiva
Castelló
19:30 h.
Pavelló Poliesportiu Municipal La Canyada
València
19:30 h.
Vedat de les Meravelles
Murcia
COMPETICIONS ESPORTIVES
Poliesportiu Municipal
Sant Vicent del Raspeig (Alacant)
12:30 h.
COMPETICIONS ESPORTIVES
instal·lacions esportives
Sant Vicent del Raspeig (Alacant)
14:00 h.
instal·lacions esportives
Sant Vicent del Raspeig (Alacant)
16:00 h.
poliesportiu municipal
Sant Joan (Alacant)
14:00 h.
poliesportiu municipal
Sant Joan (Alacant)
12:00 h.
TALLERS
Universitat d'Alacant
de 12:00 a 13:00 hores
Universitat d'Alacant
de 15:00 a 17:00 hores
Universitat d'Alacant
de 13:00 a 15:00 hores
Universitat d'Alacant
de 9:00 a 11:00 hores
Universitat d'Alacant
de 12:00 a 14:00 hores
ACTIVITATS FÍSIQUES
El Barranc de l'Infern
Fleix (Alacant)
CURSOS ESPORTIUS
Aula Didàctica (pavelló UA) i Gimnàs (pavelló UA)
Universitat d'Alacant
Dilluns i dimecres, 19 a 21 h
COMPETICIONS ESPORTIVES
Oliva (València)
Pavelló Pedro Ferrándiz
Alacant
18:30 h.
Camp de Rugbi
Universitat d'Alacant
11:00 h.
Pavelló esportiu
Universitat d'Alacant
18:30 h.
COMPETICIONS ESPORTIVES
Pavelló Florida Babel
Alacant
18:30 h.
Poliesportiu Municipal de Foietes
Benidorm (Alacant)
17:00 h.
Pavelló de la Plana
Rubí (Barcelona)
17:00 h.
Real Club Naútico
Gandía (València)
ACTIVITATS ESPORTIVES
9:00 h
EXCURSIONS / VISITES GUIADES
Alacant
9.00 - 16.30 h.
ACTIVITATS EDUCATIVES
Aulari I
Universitat d'Alacant
CURSOS ESPORTIUS
Club Nàutic Alacant Costa Blanca
Alacant
CURSOS DIVERSOS
Alacant
10:00 - 11:00 h.
EXCURSIONS / VISITES GUIADES
Calp (Alacant)
de 8:30 a 17:00 h
ACTIVITATS D´OCI I TEMPS LLIURE
Calp (Alacant)
8:30 - 17:30 h.
ACTIVITATS FÍSIQUES
Alacant
de 8:30 a 17:00 h
ACTIVITATS ESPORTIVES
Universitat d'Alacant
ACTIVITATS FÍSIQUES
Alacant
de 16:30 a 20:00 h
ACTIVITATS D´OCI I TEMPS LLIURE
Alacant
8:30 - 17:00 h.
TROBADES
Campus Universitari de la UA
San vicente del respeig
09.30 hores
ACTIVITATS D´OCI I TEMPS LLIURE
Calp (Alacant)
8:30 - 17:00 h.
EXCURSIONS / VISITES GUIADES
Alacant
8:30-17:00 h.
CURSOS ESPORTIUS
Aula Didàctica i Sala Aeròbic (pavelló UA)
Universitat d'Alacant
ACTIVITATS FÍSIQUES
Alacant
de 8:30 a 17:30 h